#Wirtualna#BibliotecznaAkademiaAktywnychiKreatywnych

Date(s) - 02/11/2020 - 03/11/2020
Całodniowe

Kategorie

#Wirtualna#BibliotecznaAkademiaAktywnychiKreatywnych to miejsce spotkań on-line z kreatywną nauką, sztuką i zabawą przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania, pasje, chcą miło spędzić czas.

Projekt będzie realizowany poprzez nagrywanie przez pracowników Biblioteki filmików instruktażowych, w których będzie można poznać nowe techniki plastyczne, tajniki tworzenia rękodzieła i zdobienia przedmiotów.

Filmiki będą zamieszczane na stronie internetowej biblioteki oraz na naszym fanpage’u w każdy pierwszy poniedziałek danego miesiąca.

Mamy nadzieję, że wirtualne spotkania wkrótce zmienią się na spotkania twarzą w twarz w bibliotekach, gdzie wspólnie będziemy poznawać nasze pasje, dzielić się nimi i rozwijać nasze umiejętności.

ZAPRASZAMY i liczymy na Waszą obecność i komentarze