W ostatnią środę kwietnia biblioteka w Gostyni zorganizowała dla dzieci warsztaty literacko-plastyczne. Przedszkolne Tygryski poznały przygody rezolutnej Myszki Honoratki, która zbudowała własną biblioteczkę oraz małej Myszki Ali kąpiącej się w filiżance kawy.

Po czytaniu bajek był czas na prace plastyczne. Dzieci wykleiły kolorowe myszki, nie zapominając o ważnych elementach: uszkach, wąsikach i długich ogonkach. A na koniec każdy przedszkolak dostał słodką niespodziankę. Dziękujemy Paniom z Klubu Senior+ za poprowadzenie spotkania i pomoc dzieciom w robieniu myszek.