Akcje charytatywne

NAKRĘĆ się na pomoc dla GOSI!

Akcję prowadzimy przez cały czas.

Małgosia urodziła się 5 sierpnia 2009 roku.
Jest dzieckiem o sprzężonej niepełnosprawności (nie widzi, nie chodzi, nie mówi, je tylko pokarmy rozdrobnione).
Od 2018 roku jest podopieczną OREW Wyry. Z powodu padaczki została skierowana na indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze. Dodatkowo uczestniczy w prywatnych zajęciach rehabilitacyjnych obejmujących: terapię ruchową, terapię wzroku oraz zajęcia logopedyczne.
Pieniądze zebrane ze zbiórki nakrętek zostaną przeznaczone na rehabilitację dziewczynki, a także na zajęcia na basenie.

NAKRĘCAMY się na pomoc dla GOSI! Nakrętki można dostarczać do naszych Bibliotek.
Liczymy na Wasze otwarte serca.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do udziału w akcji.

Świąteczne ozdoby dla Seniorów

#UśmiechDlaPiotrusia

Dziękujemy https://www.facebook.com/gminawyry za nominację!
Oczywiście podejmujemy wyzwanie!
Piotruś cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jedyną szansą na jego powrót do zdrowia jest bardzo kosztowna terapia Car-T Cell. Pomóżmy Piotrusiowi zebrać pieniądze na leczenie‼‼‼
Linki do zbiórki:?www.siepomaga.pl/usmiechdlapiotrusiakostyry?www.siepomaga.pl/ratujemy-piotrusia
W akcji Uśmiech dla Piotrusia zadanie jest proste. Nominowani muszą zjeść cytrynę z uśmiechem, nagrać filmik i umieścić go na swoim profilu bądź fanpagu. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 20 zł, jeśli wykonają to wpłacają minimum 10 zł na zbiórkę dla Piotrusia.
Do akcji nominujemy:
https://www.facebook.com/BibliotekaSlaskaKatowicehttps://www.facebook.com/BibliotekaPalacuMlodziezyhttps://www.facebook.com/Miejska-Biblioteka-Publiczna-w-Miko%C5%82owie-236591046406192https://www.facebook.com/mbporzeszehttps://www.facebook.com/bibliotekalaziskagornehttps://www.facebook.com/bibliotekabojszowyhttps://www.facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Kobi%C3%B3rze-1813549935556543https://www.facebook.com/biblioteka.uszyce87https://www.facebook.com/BibliotekaPrzyBaleyahttps://www.facebook.com/ZlobekiprzedszkoleTroskliweMisieGostynhttps://www.facebook.com/gopsornontowicehttps://www.facebook.com/centrumARTeriahttps://www.facebook.com/GOZ.ornhttps://www.facebook.com/zabiegani.nauczycielehttps://www.facebook.com/CentrumOgroduPLhttps://www.facebook.com/kronikapikselpl-108922760681830https://www.facebook.com/kiciniciklubhttps://www.facebook.com/alina.przydatek.7https://www.facebook.com/bajkoweskarbkihttps://www.facebook.com/franciszkihttps://www.facebook.com/TeatrRozrywkihttps://www.facebook.com/harmoniamikolowhttps://www.facebook.com/weselesiehttps://www.facebook.com/AlbenaGrabowska.pisarkahttps://www.facebook.com/autorkawierszyibajekdladziecihttps://www.facebook.com/pracownia.dzialan.tworczychhttps://www.facebook.com/kwiaciarnia.badylarniahttps://www.facebook.com/pani.domu.526https://www.facebook.com/patrycjusz.lapczyk.1https://www.facebook.com/marian.dubiel.12WSZYSCY CZYTELNICY BIBLIOTEKI W WYRACH ORAZ BIBLIOTEKI W GOSTYNI‼️
Zostały 3 dni do końca zbiórki ???www.siepomaga.pl/ratujemy-piotrusia‼️
Przypominamy, nasz mały mieszkaniec, Piotruś cierpi na białaczkę i pilnie potrzebuje bardzo kosztownego leczenia. Pomóżmy mu zebrać pieniądze na leczenie – naprawdę liczy się każda wpłata‼️https://www.siepomaga.pl/ratujemy-piotrusia…

Wykonanie przez nasz Zespół zadania znajdziecie w poniższym linku:

https://www.facebook.com/gbpwyry/videos/685320372406394


Zbiórka rzeczowa dla polskiej szkoły we Lwowie

Akcja trwała od 1 marca do 31 sierpnia 2020 roku.
Włączając się w akcję pomocy zainicjowaną przez Michała Kopańskiego oraz Kacpra Perkowskiego zapraszamy do udziału w zbiórce artykułów szkolno-biurowych oraz środków czystości dla Szkoły nr 10 im. Marii Magdaleny we Lwowie.


#GaszynChallenge

Wyzwanie przyjęte! Zadanie wykonane!
Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrach przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge. Nominację przyjęłyśmy od Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie.

siepomaga.pl

Przysiady robiłyśmy dla małej Sandry: siepomaga.pl/sandra

Nasze nominacje:
1. https://www.facebook.com/dkgostyn/
2. https://www.facebook.com/centrumARTeria/
3. https://www.facebook.com/SMSFizjoActive/
4. https://www.facebook.com/BibliotekaPalacuMlodziezy/
5. https://www.facebook.com/alldancebielsko/
6. https://www.facebook.com/franciszki/
7. https://www.facebook.com/bajkoweskarbki/gaszynChallengePobierz

Teraz nominowani mają 48 godzin na podjęcie wyzwania i nominowanie kolejnych osób lub instytucji.Biuro Św. Mikołaja

W 2021 r. ponownie włączyliśmy się w akcję pomocy świątecznej organizowanej dla mieszkańców naszego regionu. Zebrane dary powędrowały głównie do podopiecznych Stowarzyszenia “Uśmiech” w Mikołowie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzeszu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Zbiórka darów dla mieszkańców Gminy Wyry

Akcja miała miejsce w 2018 i 2019 roku.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i pomocy  potrzebującym mieszkańcom Gminy Wyry!

47234934_2221077281291470_3131318165678587904_n.jpg
Skip to content