Jubileusz 30-lecia Gminy Wyry oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrach – konkursy

KONKURSY ROZSTRZYGNIĘTE

Miło nam poinformować, że wyróżniliśmy w konkursach związanych z Jubileuszem 30-lecia Gminy Wyry prace trójki uczestników. W Konkursie “Znani i Nieznani w Gminie Wyry” nagrodę otrzymuje Dorota Przyłucka.
Natomiast Konkurs “Liryczne Wyry” ma dwóch laureatów, są to Wojciech Hauschild i Tadeusz Charmuszko godło Wyrwigroszek.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród. Dziękujemy za wspólną zabawę.
Do konkursu 3 – “Pochwal się swoją rodziną” nie wpłynęła żadna praca.
 

KONKURS 3

Z okazji zbliżającego się Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w konkursie.

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach wraz z Filią Biblioteki w Gostyni. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu foto-kolażu rodzinnego nawiązującego do tematu historii powstania Gminy Wyry i Jubileuszu 30- lecia Gminy Wyry.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2021r.

Celem konkursu jest popularyzowanie czytelnictwa oraz włączenie mieszkańców do udziału w Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry.

Prosimy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować jego warunki.

KONKURS 2

Z okazji zbliżającego się Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry zapraszamy do udziału w konkursie.

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach wraz z Filią Biblioteki w Gostyni. Zadanie konkursowe polega na  napisaniu do 3 krótkich utworów literackich (fraszka, wiersz, limeryk) niepublikowanych nigdzie wcześniej i nawiązujących do Jubileusz 30 – lecia Gminy Wyry.

Konkurs trwa do  31 sierpnia 2021r.

Celem konkursu jest rozwijanie kultury słowa, rozbudzenie wyobraźni i kreatywności, promowanie i popularyzowanie czytelnictwa oraz włączenie mieszkańców do udziału w Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry.

Prosimy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować jego warunki.

KONKURS 1

Z okazji zbliżającego się Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w konkursie.

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach wraz z Filią Biblioteki w Gostyni. Zadanie konkursowe polega na połączeniu nazwisk z krótkim opisem danej osoby i dostarczeniu/przesłaniu do Biblioteki w Wyrach lub do Biblioteki w Gostyni zestawu zawierającego komplet 6 zadań do 5 czerwca 2021r. Na prośbę czytelników i mieszkańców przedłużamy Konkurs do 31 sierpnia 2021roku.

Celem konkursu jest promowanie i popularyzowanie czytelnictwa oraz włączenie mieszkańców do udziału w Jubileuszu 30-lecia Gminy Wyry.

Źródła: L. Musioł, S. Strzępa – “Wyry – monografie historyczne”, L. Borowian-Cyba, H. Cyba, J. Pasierbek-Konieczny – “Gostyń – od średniowiecza do współczesności”, D.Dyrda – “Fortuna toczyła się krążkiem – dzieje sportu w Gminie Wyry”.

Prosimy zapoznać się z regulaminem oraz zaakceptować jego warunki.

Zestaw 1

Zestaw 2

Zestaw 3

Zestaw 4

Zestaw 5

Zestaw 6

Skip to content