Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”

W ramach zajęcia 30 miejsca w akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”  otrzymaliśmy 38 egz. książek o wartości 1000,26 zł

Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach wraz z filią w Gostyni brały udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę. 

Nasze zadanie polegało na zebraniu jak największej ilości głosów w ogólnopolskim głosowaniu na biblioteki. Rywalizacja była zacięta, gdyż do akcji przystąpiło 300 bibliotek, z których wygrało tylko 100. Głosować należało codziennie od 1 września do 31 października 2021 r. Wśród nagród jakie były do wygrania znalazły się zestawy książek, papierowe teatrzyki Kamishibai, a także spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych Czytelników i Przyjaciół Biblioteki, codziennym głosowaniu, zapraszaniu znajomych oraz przekazywaniu informacji o konkursie dalej, uplasowaliśmy się na 30 miejscu, wśród 300 bibliotek. Dzięki Wam udało nam się zająć tak wysoką pozycję i to dzięki Wam w ramach nagrody otrzymaliśmy papierowy teatrzyk Kamishibai oraz zestaw książek, wśród których znajdziecie m.in. „Pucio zostaje kucharzem”, „Jak schować lwa przed babcią”, „Figlarna panda”, „Czerwony kłopot”, „Cudowna wyspa dziadka” i wiele innych wartych przeczytania książek.
Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY i zapraszamy do wypożyczania wygranych bajek.

Skip to content