Aleksandra Rak

Pisarka o sobie:
Ukończyłam studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i nieustannie dążyłam do wydania swoich historii. Zadebiutowałam powieścią „Echo”, a kilka miesięcy później ukazał się pierwszy tom cyklu „Poprowadź mnie” – „Kiedy uciekam”. W między czasie wzięłam udział w kilku antologiach z opowiadaniami i wciąż staram się rozwijać.
Stawiam swoich bohaterów w sytuacjach znanych czytelnikom
z życia, mają swojskie problemy i dlatego odbiorcy mogą się
z nimi utożsamiać, to ludzie podobni do naszych przyjaciół, sąsiadów czy rodziny.
Prywatnie żona, matka, przyjaciółka. Niepoprawna optymistka
i romantyczka, co znajduje odbicie w moich książkach.
Wierze, że dobro wraca, a prawdziwe uczucia przetrwają każdą próbę. Jak powiedział W. Disney „Jeżeli o czymś marzysz, możesz to osiągnąć”. I tak też się stało. Mam nadzieję, że tak jak ja pokochacie moich bohaterów i ich historie.

❤ Strona, poprzez którą możecie kontaktować się z Aleksandrą Rak w sprawie nabycia książek
z dedykacją: https://www.facebook.com/aleksandrarakstronaautorska

#Słonecznyzakątek
#Historiesercempisane
#MiejscespotkańzAleksandrąRak

Wszystkich Czytelników książek Aleksandry Rak zapraszamy do Grupy na FB ? Słoneczny zakątek. Historie sercem pisane. Miejsce spotkań z Aleksandrą Rak
Nie możemy się jeszcze spotykać w Bibliotece – ale… wirtualnie jest to możliwe ❤

Aleksandra Rak czyta fragment swojej książki “Kiedy uciekam”

Recenzje książek autorki

Echo

Dwoje kochających się nad życie ludzi  nagle doświadcza dramatycznej lekcji życia. Może wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby nie stojąca murem rodzina, która robiła wszystko by zniszczyć i ugasić to uczucie. Prawie im się to udało, a będący w amnezji Patryk swoją dalszą drogę życiowa ułożyłby zgodnie z ich planem. Ukazane w książce uczucie tylko udowadnia, że prawdziwej miłości nic nie zrujnuje. Książka fantastyczna, dodatkowo akcja toczy się w nadmorskim Bobolinie, co pozwala oderwać się od codzienności i przenieść umysł w szum fal. Polecam gorąco książkę Echo pani Aleksandry Rak.

Katarzyna Bańczyk

Niełatwe powroty (cykl: Pensjonat na wzgórzu)

Trzy różne historie życiowe, trzy kobiety – siostry,  ale jedno je łączy rodzinne Bieszczady. Każda na rozstaju swojej drogi życiowej, z bagażem doświadczeń. Jak potoczy się życie Klaudii, Patrycji oraz Martyny? Czy zwycięży sentyment i miłość czy może chęć wzbogacenia się na sprzedaży dziecinnych wspomnień. Polecam pierwszą cześć serii „Pensjonat na wzgórzu” Niełatwe powroty Aleksandry Rak. Z niecierpliwością czekam na kolejną serię powieści.

Katarzyna Bańczyk

Skip to content