Kuźnia kapitału ludzkiego i społecznego – AKTYWNI w DZIAŁANIU

Biblioteka pozyskała środki zewnętrzne

Biblioteka otrzymała dofinansowanie zdania „Kuźnia kapitału ludzkiego i społecznego- AKTYWNI w DZIAŁANIU” w ramach projektu grantowego w ramach poddziałania” Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach  strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie nr 9 Kuźnia Kapitału Ludzkiego i Społecznego.

Zadanie będzie realizowane od lutego do maja 2021 roku.

Przewidziano między innymi:
– prelekcję „EKOlogiczni w działaniu”,
– warsztaty „Kobiecość – mój atut”,
– warsztaty artystyczne „ Przez sztukę do samego siebie”,
– warsztaty „ Zaprogramuj się na zdrowie w bibliotece”,
– warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej „ Potrafię- pomagam- ratuję”

Na koniec realizacji zadania zaplanowano dla najbardziej aktywnych uczestników niespodziankę.

Szczegóły  działań będą zamieszczane na bieżąco w naszych mediach, na plakatach i w ulotkach.

Już teraz zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów  z terenu naszej Gminy do WSPÓLNEGO AKTYWNEGO DZIAŁANIA.

Ilość uczestników w działaniu jest ograniczona – już teraz możesz zgłosić chęć udziału w wybranym przez siebie przedsięwzięciu.