Spotkania z pasjami – Wyry

2024 rok

Dekoracje wielkanocne

Marcowe “spotkania z pasjami” wykorzystaliśmy przygotowując elementy dekoracji wielkanocnych.

Karnawałowo i Walentynkowo

Czas karnawału i zbliżające się walentynki były impulsem do zorganizowania pierwszego w tym roku “spotkania z pasjami”. Czas nam przyjemnie minął na rozmowach, żartach i wspomnieniach.

2023 rok

Przedświąteczne spotkanie

Celebrując barbórkowo – mikołajowy czas spotkaliśmy się na “spotkaniach z pasjami”. Przedświąteczna atmosfera napełniła nas wspomnieniami, radością i życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Po-wakacyjne spotkania z pasjami

Korzystając ze słonecznej wrześniowej pogody spotkaliśmy się na po – wakacyjnych “spotkaniach z pasjami”. Przyjemna atmosfera i miejsce sprzyjały rozmowom o lecie i wakacjach.

Tajemnice i wykopaliska

Kolejne „Spotkania z pasjami” odbyły w Muzeum w Mikołowie. Dyrektor placówki, Wojciech Szwiec, opowiadał i pokazywał artefakty jako rezultat prowadzonych przez archeologów prac odkrywkowych w miejscu mikołowskiej synagogi.

Wielkanoc tuż, tuż

Pierwsze w tym roku “Spotkania z pasjami” poświęciliśmy przygotowaniu małych akcentów dekoracyjnych na świąteczno-wielkanocny stół.

2022 rok

Ogrodowe spotkania z pasjami

Piękny, słoneczny środowy poranek 29 czerwca spędziliśmy relaksując się i podziwiając “ogrodowe pasje”.

Spacer po historii

“Spacer po historii” czyli kolejne spotkanie z Bronisławą Jeske-Cybulską z Mikołowskiego Towarzystwa Historycznego. W sobotę 21 maja udaliśmy się na spotkanie z historią – śladami żydowskich mieszkańców Mikołowa. Poznanie przeszłości naszej ziemi i ludzi niegdyś tu mieszkających okazało się zadaniem niezwykle interesującym i ciekawym poznawczo.

Wielkanocne spotkania z pasjami

W czwartek 31 marca odbyły się pierwsze po pandemicznej przerwie “Spotkania z pasjami”, które wykorzystaliśmy do przygotowania dekoracji wielkanocnych.

Skip to content