Konkursy na Dzień Matki

#DzieńMatki
#Konkurs

Z okazji Dnia Matki zapraszamy dorosłych czytelników Biblioteki do udziału w konkursie „Napisz recenzję książki, w której tytule znajdziemy słowo matka”.

Organizatorem Konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach ul. Główna 58 wraz z Filią w Gostyni ul. Pszczyńska 372.   

Zadanie konkursowe polega na napisaniu recenzji książki, w tytule której znajduje się słowo matka, z podanego wykazu tytułów. Prace prosimy dostarczyć osobiście do Biblioteki w Wyrach lub do Biblioteki w Gostyni bądź wysłać na adres
e-mail: wyry@gbp.wyry.pl w terminie do dnia 31 sierpnia 2021 r.

Poprzez konkurs chcemy m.in promować literaturę i czytelnictwo, zachęcać do własnej twórczości literackiej, kreatywności
i aktywności twórczej uczestników.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz zaakceptowanie jego postanowień.

UWAGA! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Gratulujemy i dziękujemy Pani Krystynie Jaros. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Przedstawiamy recenzję książki “Matka Pearl”

UWAGA! KONKURS “MATKI W KSIĄŻKACH – DOPASUJ IMIĘ DO TYTUŁU” ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO 30 MAJA 2021 R. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Dorosłych czytelników Biblioteki zapraszamy również do udziału w konkursie „Matki w książkach – dopasuj imię do tytułu” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyrach ul. Główna 58 wraz z Filią w Gostyni ul. Pszczyńska 372.   

Zadanie konkursowe polega na dopasowaniu imienia matki do tytułu książki, z której pochodzi. Lista imion oraz tytułów zostanie przedstawiona na bibliotecznym facebooku  26 maja 2021 r. Prawidłowe odpowiedzi należy wysłać na adres
e-mail: wyry@gbp.wyry.pl  26 maja 2021 r. do godz. 18:00.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz zaakceptowanie jego postanowień.

UWAGA! KONKURS “PODAJ TYTUŁ I AUTORA KSIĄŻKI, Z KTÓREJ POCHODZĄ CYTATY” ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO 30 MAJA 2021 R. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Podaj tytuł i autora książki, z której pochodzą cytaty” to kolejny konkurs zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyrach ul. Główna 58 wraz z Filią w Gostyni ul. Pszczyńska 372 okazji Dnia Matki. Zapraszamy do udziału dorosłych czytelników naszych Bibliotek.

Zadanie konkursowe polega na podaniu tytułu oraz autora książki, z której pochodzą cytaty. Cytaty zostaną udostępnione na bibliotecznym facebooku w dniu 26 maja 2021 r. Prawidłowe odpowiedzi należy wysłać na adres e-mail: wyry@gbp.wyry.pl  26 maja 2021 r. do godz. 22:00.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz zaakceptowanie jego postanowień.

Skip to content