Ebookpoint BIBLIO

UWAGA! W związku z końcem umowy, nie rozsyłamy już kodów do Ebookpoint BIBLIO.

Ebookpoint BIBLIO to to multimedialna biblioteka cyfrowa, zawierająca bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych.

Od 1 sierpnia 2021 roku nasza Biblioteka umożliwia swoim czytelnikom DARMOWY DOSTĘP do E-BOOKÓW w serwisie Ebookpoint BIBLIO. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową, jak również przez aplikację mobilną.

Dostęp uzyskano w ramach zadania “Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

– pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
– wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/
– zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto
– wprowadź otrzymany kod
– korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w naszej Bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

  • 2022 roku.
  •  

Zachęcamy serdecznie naszych Czytelników do DARMOWEGO korzystania z oferty serwisu Ebookpoint BIBLIO, za pośrednictwem naszej Biblioteki.

Skip to content