EmpikGo

UWAGA! W związku z końcem umowy, od dnia 1 maja 2023 nie będziemy już rozsyłać Czytelnikom kodów do EmpikGo.

EmpikGo to serwis, który daje czytelnikom dostęp do bogatej biblioteki ebooków, audiobooków i podcastów, które możesz w dowolnym momencie przeczytać lub odsłuchać na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS Apple oraz czytnikach e-booków.

Od 1 maja 2022 roku nasza Biblioteka umożliwia swoim czytelnikom DARMOWY DOSTĘP do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Aby otrzymać dostęp do EmpikGo wykonaj następujące kroki:

– pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być jej zarejestrowanym Czytelnikiem) – chętnych czytelników prosimy o wysłanie maila z prośbą o kod na adres: wyry@gbp.wyry.pl

– wejdź na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod
– wprowadź otrzymany kod
– załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
– pobierz aplikację EmpikGo
– czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w Bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Zachęcamy serdecznie naszych Czytelników do DARMOWEGO korzystania z oferty serwisu EmpikGo, za pośrednictwem naszej Biblioteki.

Prosimy zapoznać się z warunkami korzystania z EmpikGo

Skorzystanie z Kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację następujących postanowień:

 1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z Kodów.
 2. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
 3. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
 4. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega  zwrotowi.
 5. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin.
 6. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
 7. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub AppStore, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
 8. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
 9. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
 10. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
 11. Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.
Skip to content