Dziękujemy!

Za nami 11 edycja Rankingu Bibliotek, której organizatorem jest Instytut Książki i dziennik „Rzeczpospolita”. Do  gmin wiejskich i miejsko-wiejskich oraz miast zostało wysłane 2300 ankiet. Każda ankieta zawierała 34 pytania.

Miło nam poinformować, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach uplasowała się na wysokim 84 miejscu. To zasługa pracy całego Zespołu, ale także naszych Czytelników i Przyjaciół, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Nie można pominąć roli Darczyńców, Sponsorów, Prelegentów, którzy współorganizowali działalność naszych Bibliotek. Nasz sukces to także udział Pisarzy i Autorów książek, którzy poświęcali swój czas i bez honorariów gościli w naszych progach. Podziękowania kieruję również do Rady Gminy, Wójta Gminy, pracowników Urzędu, Jednostek, organizacji pozarządowych, do każdego, kto współpracował z  naszymi Bibliotekami w minionym roku.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za aktywny udział w życiu naszej społeczności w 2021 roku. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie owocował coraz większą integracją i zaangażowaniem mieszkańców naszej małej ojczyzny. Zapraszam do współpracy i do korzystania z naszych usług, w szczególności do udziału w organizowanych przez nasz wydarzeniach.

Z życzeniami zdrowia i radości w Nowym 2022 Roku

Joanna Bieniek- Strączek

Możesz również polubić…

Skip to content