KONKURS FOTOGRAFICZNY PRZYŁAPANI NA CZYTANIU

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu: dzieci i młodzież oraz dorosłych, do udziału w wakacyjnym konkursie “Przyłapani na czytaniu”. Zachęcamy pasjonatów fotografii oraz wszystkich kochających czytać do nadsyłania zdjęć promujących pasję czytania widzianą przez pryzmat obiektywu aparatu fotograficznego.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i przesłaniu do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrach jednej fotografii, na której autor zaprezentuje, iż czytanie w domu, a także  w miejscach publicznych, to niewątpliwie przyjemny i atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu. Zgodnie z hasłem promującym nasz inny biblioteczny konkurs #ZaczytaneWakacje: “Na leżaku, na hamaku, nad morzem i na szlaku”, czytać i “przyłapywać” innych na czytaniu można na prawdę wszędzie!

Prace konkursowe w formacie jpg można przesyłać w postaci cyfrowej drogą elektroniczną na adres: gostyn@gbp.wyry.pl, w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia br. Każda fotografia powinna zawierać metryczkę z danymi osobowymi autora.

Poprzez konkurs pragniemy promować i popularyzować czytelnictwo,  rozbudzać zainteresowania czytelnicze i artystyczne oraz rozpowszechniać fotografowanie jako sposób spędzania wolnego czasu. Zachęcamy do kreatywności i rozwijania twórczej wyobraźni. Z niecierpliwością czekamy na efekty Waszych poszukiwań i na Wasze fotografie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz zaakceptowaniem jego postanowień.

Możesz również polubić…

Skip to content