Warning: Use of undefined constant ‘1’ - assumed '‘1’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/azim/domains/gbp.wyry.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-visitor-counter-widget/index.php on line 218
NAKRĘĆ się na pomoc dla GOSI – Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrach

NAKRĘĆ się na pomoc dla GOSI

Małgosia urodziła się 5 sierpnia 2009 roku. Jest dzieckiem o sprzężonej niepełnosprawności (nie widzi, nie chodzi, nie mówi, je tylko pokarmy rozdrobnione).
Od 2018 roku jest podopieczną OREW Wyry. Z powodu padaczki została skierowana na indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze.
Dodatkowo uczestniczy w prywatnych zajęciach rehabilitacyjnych obejmujących: terapię ruchową, terapię wzroku oraz zajęcia logopedyczne.
Pieniądze zebrane ze zbiórki nakrętek zostaną przeznaczone na rehabilitację dziewczynki, a także na zajęcia na basenie.

NAKRĘCAMY się na pomoc dla GOSI!

Nakrętki można dostarczać do naszych Bibliotek.

Liczymy na Wasze otwarte serca. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do udziału w akcji 🙂